Petice “DOPRAVA V ČELÁKOVICÍCH”

S bližícím se termínem zavěrečného projednávání nového ÚP je zapotřebí vyvolat veřejnou diskuzi nad budoucím řešením dopravy v našem městě. Vzhledem k tomu, že současné vedení veřejnou diskuzi dlouhodobě odmítá, tak jsme se rozhodli vyvolat tuto veřejnou diskuzi formou petice. Budeme rádi, když ji svým podpisem podpoříte. Je to potřeba.

Petici nejlépe podpoříte svoji účastí na Zastupitelstvu města dne 27.6.2018. kde se bude projednávat.
Pozn.: Aby byla petice projednána na ZM musí být podepsána občanem starším 18 let s trvalým bydlištěm v Čelákovicích nebo vlastníkem nemovitosti.

Text Petice:
Problémy dopravy:
  1. Koncepce řešení dopravy připravená v novém Územním plánu nebyla projednána s veřejností – nesouhlasíme s navrženým obchvatem až v II. etapě výstavby, zrušením plánované komunikace u východní strany hřbitova (3. změna ÚP), neřešení cyklo dopravy ve městě včetně chybějícího cyklistického propojení na Mochov
  2. Neřešené a zhoršující se podmínky parkování v centru města (nepřipravuje se velkokapacitní parkoviště a Parkovací dům u nádraží, je plánováno zrušení parkoviště za CMC ve prospěch stavby Domova seniorů)
  3. Parkování u zastávky v Jiřině (kapacita + cyklostojany kamera s ohledem na krádeže kol)
  4. Chybějící chodník do Císařské Kuchyně
My níže podepsaní občané Čelákovic, žádáme touto cestou zastupitelstvo města Čelákovice o:

Svolání veřejného setkání občanů, na kterém bude projednáno koncepční řešení včetně aktualní problematiky dopravy v Čelákovicích za účasti vedení města, zpracovatelky nového územního plánu a autora koncepce dopravy v novém územním plánu. Požadujeme, aby veřejné setkání občanů nad aktuálními problémy dopravy v Čelákovicích bylo uskutečněno mimo zasedání zastupitelstva a ještě před veřejným projednáváním uzemního plánu.

Kde můžete petici podepsat:

Galerie U Radnice pí. Bačové

Železářství pana Uhlíře, ul.Masarykova 216/27

Zdraví pro radost manželů Heroldových, Masarykova 99

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest